כתיבה / תוכן למוצר או שירות

כל מוצר או שירות דורשים תוכן מתאים, שיווקי, מגדיר, מקדם, יעיל, שיוצר הנאה וגם הנעה של לקוחות. נכון, לא כל תוכן חייב שיהיה מורכב כמו משפט הפתיחה שלנו ועם קריצה של משחקי מילים. לכל מוצר או שירות צריך התאמה מלאה לפי קהלי היעד שלו.
איך יראה התוכן של המוצר והשירות שלכם? בואו נשב לשיחת בריף קצרה ונגדיר את הצורך והיעדים. זה ממש פשוט, מבטיחים. לחיצה קטנה – ותגיעו / let’s go

קמפיינים ותוכן שיווקי פרסומי ברשתות חברתיות – פייסבוק / אינסטגרם / טוויטר – קמפיין מתמשך

הרשתות החברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד כמה יצרו מהפכה בדרך שבה אנו מגיעים אל הלקוחות שלנו. זו דרך אינטואיטיבית ומידית שמגיעה ישירות ללקוח בפילוח מדויק.
מה הדרך הנכונה לפנות ללקוח על הדף הפרטי שלו? מה ימשוך אותו ויעניין? איזו תמונה מתאימה? האם וידאו יתאים?
הרשתות החברתיות נותנות לנו המפרסמים כלים מדויקים להגיע לקהל שלך. אתה חייב את זה למוצר או השירות שלך! באופן הנכון והאיכותי ביותר וברמת אופטימיזציה (SEO) ותיוג מקסימאליים. (אם שתי המילים האחרונות היו זרות לך – אנא פנה אלינו מהר… חייבים לדבר ? בואו נזיז דברים / let’s move it

כתיבה שיווקית ופרסום פוסטים בפייסבוק + אינסטגרם – למשך חודש ימים

הזדמנות נהדרת כדי לראות איך אנחנו עובדים, ואיך הדף שלכם מתעורר לחיים. הניסיון שלנו בתוכן שיווקי איכותי וממוקד לקהל היעד שלכם יבוא לידי ביטוי משמעותי, ותנועת המבקרים בדף הפייסבוק או באתר – תעלה.

אפשר לכלול בחבילה גם קמפיין פייסבוק + אינסטגרם ו/או קמפיין גוגל משולב.

אל תישארו מאחור! זה פשוט ועובד.

ט.ל.ח.

Call us – צור קשר gallery-1

נגישות זה שם המשחק!

המילים הנכונות שוות לך בסוף היום כסף, ומילים בונות את עצמן שלב אחר שלב.

שהמילים שלך – המתארות באופן שיווקי, נכון וממוקד את המוצר והשירות שלך – אתם נגישים יותר לקהלים רבים יותר. אז למה אתם מחכים?

שום דבר לא יעבוד בלעדיך!

פשטו כמשמעו.

אנו לומדים דרכך על המוצר או השירות. רק אחרי שאנו בוחנים לעומקם של דברים את כל הדרוש בכיווני חשיבה שונים (גם מחוץ לקופסה…) הדברים יהיו מוכנים לשיגור.

art-craft-creative-220421

קדימה, הגיע הזמן…

כתיבה שיווקית / תוכן שיווקי איכותי הוא המפתח לפיתוח העסק, המוצר או השירות שלך. ההשקעה שלך בתוכן תראה למרחוק, קהלי היעד שלך והלקוחות שלך יתחברו לתוכן נכון וממוקד.

Call us – צור קשר